מהי בדיקת מגע - קינסיולוגיה

מחקרים רבים הוכיחו שגוף האדם מתפקד כמחשב, המורכב ממוח (מחולל חשמלי), רכיבי זיכרון וממאות קילומטרים של כבלים הנקראים עצבים.

עצבים אלו מחברים את כל האיברים, בלוטות ורקמות בגוף. עצבים אלו מחוברים על ידי נתיכים הנקראים "רפלקס מגע". על ידי חיבור בין הרפלקסים הללו על ידי מערכת השרירים כגורם מחוון אנו יכולים לפקח על פעולת מערכות הגוף.

מהי בדיקת רפלקס מגע?

זוהי שיטה פשוטה , טבעית ובטוחה לנתח את הגוף מבחינה מבנית, מטבולית וביוכימית. זו שיטה שמאפשרת לרופא להשתמש ברפלקסים של הגוף לקביעת מקור הבעיה ופתרונה.

המערכת הבי ופיסית שלנו היא מערכת חשמלית, הלב מייצר חשמל, המוח אוגר חשמל. המוח גם שולח דחפים חשמליים לאורך אלפי הק"מ של העצבים במערכת העצבים המרכזית והפרי פאלית. עצבים אלו מזינים חשמלית כל איבר, בלוטה ורקמה בגוף.

ידוע שקצות העצבים אוגרים דופאמין, זהו מוליך עצבי שבשילוב עם חלבון משנה את יכולת החדירה של חומרי תזונה אל תוך התא ומאפשר שחרור אנטיאוקסידנטית.

הדופאמין מופרש כאשר דחף עצבי חשמלי מכה בקצות העצבים.

ניתן לדמות את מערכת העצבים למערכת החיווט החשמלי בבית. אם כמות מתאימה של חשמל במתח מסוים זורם ללא הפרעה לאורך החוטים הביתיים אין כל בעיה והמכשירים החשמליים השונים פועלים באופן תקין. אך ברגע שיש עליה במתח החשמלי או שיותר מידי מכשירים צורכים חשמל בקו מסוים , נוצר קצר. כל החשמל נופל והבית מחשיך.

זה בדיוק מה שקורה במערכת העצבים האנושית. בגוף בריא, חשמל זורם ללא הפרעה ומזין את האברים באנרגיה הנחוצה להם לתפקוד. אך אם, איבר מסוים לא בריא, הוא מתחיל למשוך הרבה חשמל (אנרגיה) על מנת שיוכל להמשיך לתפקד. וזה גורם למערכת החשמלית הביולוגית "להעיף פיוז".

הדמיון לא מסתיים פה, כשיש קצר במערכת החשמלית הביתית עלינו למצוא את הנתיך השרוף ולהחליפו. אך אם ננתק קודם את המכשיר שגרם לקצר הנתיך יישרף בכל פעם מחדש.

על הרופא למצוא ולטפל בגורם הבעיה אצל המטופל ואם הבעיה לא תטופל החולה יימשך לסבול מהבעיה ובכל פעם בצורה חמורה יותר.

"הגניוס האנושי יודע לייצר מערכת היי-טק ממוחשבת אשר מסוגלת לבדוק כל חלק במכונית, מתקינות המגבים ועד תקינות הגלגלים. אם האדם מסוגל ליצור מערכת מתוחכמת כזו, למה כל כך קשה להאמין שהטבע ייצר מערכת מחשוב אנושית פנימית, המוח, אשר מסוגל לפקח ולהזין את מערכות הגוף ולאפשר בדיקה מערכתית שכזו".

גוף האדם הוא מערכת מורכבת ומופלאה שבה כל מרכיב ייחודי בתפקודו אך הוא אינו יכול לתפקד בפני עצמו ללא תמיכת שאר המרכיבים.

מטרתי כרופא היא לתחזק את כל גופך בהרמוניה. זה נקרא רפואה מונעת, אני עוזר לך להביא את המערכות הביוכימיות פיסיות שלך למצב אופטימאלי בצורה מבנית מזונית ביוכימית.

כרופא אינני מטפל במחלות או תסמינים (סימפטומים) אלא בסיבה, בגורם לגופך להיות חולה ולא מתפקד.

מחלה איננה ישות בפני עצמה, אלא שילוב של בעיות שונות כגון: הפרעה עצבית, תזונה לא מתאימה, השפעות כימיות, חומרי שימור וצבע במזון, חומרי הדברה, מים, אוויר, סגנון חיים חריג ועודף מתח הנובע מהקצב המהיר של חיינו.

גוף האדם הינו מפעל כימי טבעי רגיש במיוחד, אשר נוצר עם תבונה מולדת. תבונה זו משקפת את הצבעוניות הנמרצת של החיים אשר פורצת במלא החיים מכל תא ותא בגופנו.

לשאלות נוספות  ליצירת קשר