שאלה: האם אנו מעודכנים בקשר לסרטן ?

"האם אנו מעודכנים בקשר לסרטן?"  / ד"ר רוברט יאנג - תורגם על ידי: סרין אנג'ל

לכולנו יש תאים סרטניים בגוף. אלה אינם מופיעים במבחנים סטנדרטיים עד שהם מתרבים לכדי כמה מיליארדים. כאשר הרופאים אומרים לחולי סרטן לאחר הטיפול, כי אין בגופם יותר תאים סרטניים, זה רק אומר שהבדיקות אינן מסוגלות לזהות את התאים הסרטניים, כי הם לא הגיעו לכלל גודל גילוי. ד"ר רוברט יאנג אומר:

"אין דבר כזה תא סרטני. סרטן הוא לא תא אלא חומציות תזונתית /או חומצה מטבולית המייצרת רעלים או גורמת לתסיסה בתאי הגוף. בדיוק כמו תפוח רקוב בקערת תפוחים בריאים, תפוח רקוב אחד מפיץ חומצות רעליות ומקלקל את כל השאר התפוחים הבריאים אנחנו לא אומרים אז, כי לתפוחים יש סרטן, אנו אומרים התפוחים התקלקלו או נרקבו. סרטן הוא לא שם עצם, סרטן הוא שם תואר.

אין לנו סרטן בגוף יש לנו חומצות המקלקלות תאים בריאים וגורמות למצב סרטני. בבדיקת חומציות שתן, הערך התקין צריך להיות 7.2 ומעלה, ניתן גם לראות את ההשפעות של החומציות על הרקמה המובילה למצב סרטני על ידי בדיקה של קרישת דם.  אם הדם נמצא במצב של תת קרישה זה מצביע על חמצת רקמות סמויה וזה סמן לרקמות סרטניות. בדיקה דם זו היא פשוטה וניתן לעשותה כאזהרה מוקדמת בכל חלק של הגוף לצורך מניעה.

הופעת תאים חומציים/סרטניים מתרחשים בין 6 ל- 10 פעמים בגוף האדם במשך חייו:

"לכולנו יש תאים חומציים או סרטניים בגוף מלידה ועד מוות במידה זו או אחרת ובהתאם לסגנון החיים והתזונה. והגוף מנסה כל הזמן לשמור על איזון בסיסי תוך התמודדות עם פונקציות חומציות רבות.

הגוף זקוק לאנרגיה כדי לפעול. צריכת אנרגיה מייצרת פסולת מטבולית חומצית (בדיוק כמו שצריכת אנרגיה - דלק במכונית יוצרת גזי פלטה).

אם פסולת חומצית זו לא מסולקות דרך השתן, הזיעה או בנשימה היא מוטמעת לתוך רקמות, כמו רקמות החיבור, השרירים והעצמות. חומצות מטבוליות אלה יכולות "לקלקל" את תאי הגוף הבריאים ולהביא אותם למצב חומצי או סרטני, למצב שאני קורא לו חמצת רקמות סמויה". כאשר המערכת החיסונית חזקה, תאים "מקולקלים" יושמדו ותמנע הדבקה והיווצרות גידולים. ראשית, תאי הדם הלבנים במערכת החיסון לא משמידים תאים סרטניים. תאי הדם הלבנים הם השרתים (פועלי הניקיון) בדם הם נוסעים בנוזלי הגוף וקולטים פסולת תאית.

שנית, תאים סרטניים אינם מתרבים. זו עוד טעות מדעית המבוססת על ההנחה שסרטן הוא תא. סרטן הוא לא תא הוא נוזל חומצי רעיל הזורם בנוזלי הגוף שלנו. חומציות תזונתית ומטבולית "מקלקלת" תאים בגוף ואלה בתורם "מקלקלים" תאים שכנים.

תופעה זו היא מה שנקרא "אפקט הדומינו".

מצב זה גורם לגוף להיכנס לmode  של שימור על ידי יצירת פיברין (רקמה קשה) העוטף את התאים העכורים כדי להגן על הרקמה הבריאה שמסביב.  רופאים קוראים לזה "תצורות גידול". "הגידול" הוא הדרך של הגוף לעצור את ההדבקה המערכתית ולמקם את הזיהום במקום ספציפי. כאשר לאדם יש "סרטן" זו אינדיקציה שיש לו חסרים תזונתיים רבים כתוצאה מכשל גנטי, אורח חיים לא תקין, וגורמים סביבתיים.

"לאנשים אין 'סרטן' הם נמצאים במצב סרטני במידה זו או אחרת בהתאם לאורח החיים ובחירה תזונתית. וכך נגרמת חמצת רקמות סמויה שיכולה להוביל לרקמות סרטניות". גנטיקה משחקת תפקיד במצב סרטני רק כחולשה תורשתית פיזיולוגית שמאפשרת לחומציות להשתלט. 

"כדי להתגבר על מצב סרטני יש צורך לבנות מחדש את הערך בסיסי של הגוף ולנהל טוב יותר את האיזון הבסיסי/חומצי בהפחתת העומס החומצי המגיע מאורח החיים, גוף במצב בסיסי אינו יכול לחלות.

כל מחלה היא תוצאה של סגנון חיים חומצי ובחירות תזונתיות מזיקות. אנחנו לא מקבלים "סרטן" אנחנו עושים "סרטן". מצב סרטני הוא ביטוי של אורח חיים ובחירות תזונתיות.

כימותרפיה היא הרעלה מהירה של תאים נגועים אך היא גם הורסת במהירות תאים בריאים במח העצם, במערכת העיכול, ועלולה לגרום נזק לאיברים, כמו הכבד, הכליות, הלב, הריאות וכו' כל הטיפולים הכימותרפיים הם חומציים ותורמים עוד חומציות לזו הקיימת ממילא.

המפתח, לחיוניות ובריאות, הוא בסביבה בסיסית. 

הרס תאים סרטניים עם תרופות אינו עוסק בבעיה האמתית שהיא "מה הגורם למצב סרטני". הסיבה האמתית של כל מצב סרטני היא ברמת הרעלים החומציים התזונתיים והמטבוליים בנוזלי הגוף.

לכן כל הטיפולים המתמקדים בתאים הסרטניים וברקמות סופו של דבר יכשלו.

לא נלחמים באש עם נפט כמו שלא נלחמים במצב סרטני בעזרת תרופות ו/או טיפולים חומציים אחרים."

"קרינה מפרקת את שקיקי התאים "המקולקלים" ואלה מזהמים את הסביבה הבסיסית וזה מביא לזיהום מערכתי. קרינה תוך השמדת תאים יוצרת כוויות, צלקות ונזקים לתאים בריאים, רקמות ואיברים. המפתח הוא לא להרוס גידולים עם קרינה אלא להרוות את הרקמות בבסיסיות. כאשר זה קורה הגידול למעשה יסיים את תפקידו כבועה מגובשת המאגדת תאים סרטניים,. זהו מחזור הרגיל בחיים בריאים של גידולים שונים בגוף. "טיפול עם כימותרפיה והקרנות לעיתים קרובות מפחית את גודל הגידול. יחד עם זאת שימוש ממושך של כימותרפיה והקרנות לא יגרום להרס מוחלט של הגידול ותמיד יש סיכויי שהוא יחזור.

" כאשר לגוף יש עומס רעלים רב מדי כימותרפיה והקרנות גורמות לפריצה או הרס המערכת החיסונית ולכן האדם יכול להיכנע לסוגים שונים של זיהומים וסיבוכים". סיכום:

"חוסן בריאותי מגיע משמירה על מצב בסיסי של נוזלי הגוף שעומד על 7.365 עד 7.4. כדוריות הדם הלבנות משחקות תפקיד בשמירה על ניקיון נוזלי הגוף. תרופות, כימותרפיה והקרנות עלולות לדכא את כדוריות הדם הלבנות ולגרום להאטה עד הפסקה של ניקוי הפסולת התאית. הצטברות של פסולת תאית גורמת לעלייה בחומציות.

כימותרפיה והקרנות יכולים לגרום לסרטן התאים להשתנות ולהפוך לעמידים. וניתוח יכול לגרום לתאי הסרטן להתפשט לאתרים אחרים.

אני שב ואומר כי אין דבר כזה תא סרטני. תאי הגוף לא עוברים השתנות "מוטציה" הם מתקלקלים.

כל התאים בגוף יכולים להיות נגועים בחיידקים, שמרים, ועובש בסביבה חומצית. חומציות מערכתית מקלקלת את תאי הגוף. תאים סרטניים מקלקלים תאים אחרים על ידי הפרשת הפסולת החומצית שלהם לסביבה! כימותרפיה והקרנות הם טיפולים חומציים שמקלקלים גוף בריא ולא תורמים לתאי גוף בריאים. ניתוח מסיר תאים סרטניים חומציים אבל מפריע לרקמה הבריאה שמסביב".

"תאים סרטניים לא מתרבים! תאים סרטניים הם תאי גוף, שעברו תסיסה, והרקיבו ומדביקים בנוזלי ההרקבה תאים אחרים. אין אפשרות להרעיב תאים סרטניים. תאי הגוף מורכבים מחומר חכם שאינו ניתן להרס - אפשר רק לשנותם. המפתח למצב סרטני בגוף היא כפיית מצב בסיסי בדם אשר יכפה עצמו לתוך הרקמות ובכך תגרם חציצה בין הרקמה המובילה למצב סרטני. "

"ושוב, יש לנו תאים סרטניים ולא סרטן בתאים. תאים סרטניים לא שונים מתאים בריאים - שניהם ניזונים מאנרגיה חשמלית-אלקטרונים. חומר לא ניתן ליצירה מחדש ואף לא ניתן להרוס אותו אפשר רק לשנות את צורתו ותפקודו. "סוכר מזין סרטן. על ידי ניתוק הסוכר מהמערכת נפסקת אספקת המזון לתאים בכלל ולתאים המקולקלים בפרט. תחליפי סוכר כמו ממתיקים מלאכותיים, מכילים אספרטיים וזה לכשעצמו מזיק. תחליף טבעי טוב יותר יהיה דבש או מולסה אבל רק בכמויות מאוד קטנות. למלח שולחן מוסיפים מרכיבים כימיים על מנת לשמור על צבעו הלבן ולמניעת ספיחת מים. חלופה טובה יותר היא מלח הימלאיה או מלח ים. מלח ים הוא גם המרכיב בעזרתו הגוף מייצר חיץ בסיסי של נתרן ביקרבונט.

ריר נוצר על ידי הגוף כהגנה על ידי יצירת חיץ בין רקמות ובתוך זה מרכיבים תזונתיים ו/או מטבולים חומציים.

חלב אמנם מייצר ליחה, במיוחד בדרכי העיכול אך החלב הוא חומצי מאוד, הוא מכיל לקטוז, אשר מתפרק לחומצה לקטית שהוא גורם סרטני. חומצת החלב היא אחת החומצות הגדולות שגורמות "לקלקול " תאים יחד עם חומצה חנקתית (אוריאת השתן- שתנן) הנוצרת מצריכת חלבון מן החי. תאים "מקולקלים" (סרטניים) שודדים את הגוף מאנרגיה. ליחה היא תוצר של הגוף היוצר חציצה בין החומצות התזונתיות המזיקות על ידי סודיום ביקרבונט לבין הרקמות.  חלב סויה גם הוא חומצי ואין להשתמש בו אלא אם הוא "סחוט טרי. "חלבון מן החי ובעיקר בשר פרה מכיל אנטיביוטיקה, הורמוני צמיחה וטפילים, אשר מזיקים בכלל, ובמיוחד לאנשים עם סרטן. 

ד"ר יאנג שב ומסכם:

"תאים סרטניים הם תאי תסס בגוף ואינם משגשגים במצב חומצי אלא, הם תוצאה של מצב חומצי.

כל החלבונים מן החי, כולל דגים מאוד חומציים וצריך להימנע מהם בפרט כשאדם נמצא במצב סרטני חומצי. לגוף אין אמצעים המשמשים לסילוק חומצות השתן, גופרתית החנקן, והחומצה זרחתית מחלבון מן החי, וזה מוביל בהכרח לגדילה בחומציות הגוף והפוטנציאל הסרטני בתאים גדל.

אנטיביוטיקה והורמונים הן חומצות מטבוליות ויכולות לתרום למצב חומצי.

דיאטה המורכבת מ 80% ירקות טריים, דגנים מלאים, זרעים, אגוזים, וקצת פירות מכניסים את הגוף לסביבה בסיסית. כ20% מהתזונה יכולה לבוא ממזון מבושל, כולל קטניות. מיצי ירקות טריים מספקים אנזימים חיים, הם נספגים בקלות ומגיעים במהירות עד לרמת התא בתוך15  דקות. כדי לקבל את מירב המרכיבים כולל סיבים רצוי לשתות את הירקות הטריים (כולל נבטים) בצורת "סמוזי" (רסק ירקות בבלנדר) 2 או 3 פעמים ביום. יש לזכור כי אנזימים נהרסים בטמפרטורות של מעל 40-45 מעלות צלזיוס. 

לסכום: כאשר יש עסק עם מצב סרטני קשה, יש צורך לבנות מחדש את המערך בסיסי של הגוף. וניתן לעשות זאת באורח חיים של 100% דיאטה בסיסית!

זה כולל ארבע קבוצות מזון עיקריות: כלורופיל, שמן, מים, מלח. רצוי שאורח החיים יכלול גם נשימה עמוקה, מדיטציה ופעילות גופנית קלה, יש להימנע מקפה, תה, ושוקולד שהם בעלי תכולת קפאין גבוהה. תה ירוק הוא חלופה טובה יותר ויש לו מאפיינים הלוחמים בסרטן. 

הטוב ביותר הוא לשתות מים מטוהרים או מסוננים, על מנת למנוע מרעלים וממתכות כבדות הנמצאים במי ברז להיכנס לגוף. יש לתת מקום גם לתוספי מזון אשר עוזרים לבנות את המערכת החיסונית כמו: נוגדי חמצון, ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן ייחודיות (EFAs) וכו' תוספים כמו ויטמיןE ואנזימים אנארובים, ידועים כגורמים ל "אפופטוזיס" (מות תאים), שזו השיטה של הגוף להיפטר מתאים פגומים לא רצויים, או תאים מיותרים. סרטן היא מחלה של גוף ונפש. התנהלות חיובית תעזור ללחום במצב הסרטני. כעס, ומרירות מכניסים את הגוף ללחץ והופך אותו ו לחומצי.

למדו להיות בעלי נפש אוהבת וסולחת למדו להירגע וליהנות מהחיים. "אני מאמין כי תרופה למצב סרטני ניתן למצוא במניעה ולא בטיפול!"

"נסים מתרחשים לא בניגוד לטבע, אבל בניגוד למה שאנחנו יודעים על הטבע."

אוגוסטיניוס הקדוש

"יש רק שתי דרכים לחיות את חייך. אחת, היא כאילו אין ניסים. השניה היא כאילו הכל נס."

אלברט איינשטיין

לשאלות נוספות  ליצירת קשר