יום אחרי שהתחלתי לענוד את התליון Q-Link השתתפתי בתחרות שח מהיר (שח מהיר = 25 דקות למשחק). להפתעתי – ניצחתי. ההפתעה נבעה, מהעובדה שמול יריבים ברמה גבוהה כפי שהיו בתחרות זו, מעולם לא זכיתי במקום הראשון...

...בנוסף, אחרי התחרות הרגשתי הרבה יותר רענן בהשוואה לתשישות שאפיינה את הרגשתי לאחר תחרויות מסוג זה.

לאור מה שכבר למדתי על התליון ולנוכח הצלחתי האישית איתו במשחק השחמט, אין ספק בליבי שאמשיך לענוד את התליון Q-Link בעתיד הנראה לעין.

א.כ

 הגעתי לגיורא דביר בעקבות המלצה בה אמרו לי שהוא הצליח לעזור למישהו בנושא אלרגיות. מכיוון שאני סובלת מאלרגיות ואף רופא קונבנציונאלי (וגם לא קונבנציונאלי) עוד לא הצליח לעזור לי ממש, החלטתי לנסות את מזלי. הייתי בהריון והיתה לי תופעה מאוד מוזרה של התנפחויות ברגליים, שממש לא אפשרה לי לתפקד. הרופאים אמרו שזו אלרגיה ושאי אפשר לעשות כלום עד אחרי ההיריון. הגעתי לגיורא דביר אחרי כמה פגישות וכמה ניסיונות, התופעה נעלמה בעזרת תוספי תזונה, הומיאופתיה וגם באמצעות מציאת הגורם, הימנעות ממננו לזמן מסוים וטיפול מיוחד שגיורא עושה נגד אלרגיה.

ע.א

 אבא שלי בן 82 וחצי, עובד כל יום, פעמיים בשבוע בחדר כושר, בד"כ בריא. לפני 5 שנים עבר צנתור ושמו לו סטנד, וכן הוא מטופל בכל מיני תרופות ללב. בהדרגה התחילו כל מיני כאבים גופניים... לקחתי את אבא לגיורא, גיורא איבחן סתימה לכיוון הלב, טיפל באבא ונתן לו תוספי תזונה ייחודיים. אבא לא הסכים לקחת את התוספים, "אני עושה רק מה שהרופא שלי אומר לי".

לפני חודשיים מצבו התדרדר, כאבים חזקים בחזה, הפרופסור המליץ על צנתור... עבר צנתור והתווסף עוד סטנד. הכול עבר בשלום ואחרי זה כל הצרות התחילו: כאבים בחזה, הקאות, התעלפויות, כאבים בכתף, אשפוזים בבתי חולים, בדיקות, לדברי הרופאים "הצנתור מוצלח והלב בסדר גמור".

...בקושי רב עלה את המדרגות ומצבו החמיר, נכנס למיטה וכמעט לא יכול היה לצאת ממנה, בקושי לשירותים... אחרי מספר צעדים קוצר נשימה... הרופא בדק את אבא מכל הכיוונים. המליץ שאין טעם להגיע לבי"ח, הרופאים עשו את כל מה שצריך ולא יוכלו לעזור לו.

...המצב היה בכי רע, נסעתי לגיורא... גיורא הראה לי איזה עיסויים לעשות לאבא, ונתן לי תוספי תזונה ייחודיים . לאחר יום וחצי חלה התאוששות מדהימה, ולאחר עוד 4 ימים אבא חזר לעבודה... קיבלתי אבא חדש!

פ.ל

 בני, ליעד, הגיע אליך בהיותו בן 3, כאשר הוא סובל מחום גבוה שהתמשך על פני חודשיים וחצי. ערכנו מספר בדיקות כגון: בדיקות דם, צילומי ריאות, בדיקות שתן וצואה, משטח גרון ועוד. אך לא נמצאה הסיבה אשר גורמת לחום זה.

לדברי הרופאים הסיבה היא ויראלית, כלומר - וירוס שהולך ובא ואין לכך כל פתרון מלבד לקיחת סירופ להורדת חום. לאחר שהתייאשנו מהרפואה הקונבנציונאלית פנינו אליך לקבלת טיפול אלטרנטיבי. כשהגענו, אכן אישרת שלליעד יש וירוס מאוד חזק והוא לכאורה גורם לעליית החום.

בידי הקסם שלך ביצעת את הטיפול הראשון ונתת תוספי תזונה, מי כסף והומאופתיה. לאחר 2 טיפולם (וכמובן לקיחת התוספים בקפדנות) החום עבר והרגשתו של ליעד השתפרה ללא הכר...

ברצוני להודות לך מקרב לב על טיפולך המסור, על אמונתך הבלתי מעורערת בכך ש"הכול יהיה בסדר גמור". תודה על יחסך המדהים כלפי ליעד, אשר כלל אנושיות ומקצועיות, והתבטא בשמחתו להגיע אליך לטיפול. ליעד היה מאוד מאוכזב שנודע לו שהטיפול הסתיים...

א.פ

לדף הבית  ליצירת קשר